Centrum to ludzie

Zespół

Poznaj nas

Nasze specjalistki

Joanna Frejus

psycholożka

Pomysłodawczyni i współzałożycielka Centrum. Psycholożka, prowadząca grupy wsparcia i warsztaty, wspierająca osoby w kryzysie, ale też te, które chcą się rozwijać i pogłębiać swój dobrostan. W swojej pracy z klientami wykorzystuje techniki terapii poznawczo-behawioralnej oraz elementy pracy z ciałem. 

Monika Pyszyńska

terapeutka 

Współzałożycielka Centrum. Terapeutka integracji sensorycznej i  innych metod neurorozwojowych, pedagożka resocjalizacji i profilaktyki społecznej, nauczycielka i językoznawczyni, trenerka TUS i Kontroli Złości Dzieci i Młodzieży, instruktorka Smykomultisensoryki i Logorytmiki, studentka psychologii.

Agata Skwirut

logopedka

Logopedka ogólna i dziecięca. Pedagożka specjalna. Specjalizuje się w diagnozie i terapii opóźnień w rozwoju mowy. Wspiera w zarówno w terapii trudności w komunikacji językowej, jak i leczeniu zaburzeń artykulacji. Na konsultacje logopedyczne zapraszamy rodziców już od 4 miesiąca życia dziecka.

Katarzyna Felak

fizjoterapeutka

FIzjoterapeutka, specjalizująca się w fizjoterapii ginekologiczno-położniczej. Fachowo i serdecznie wspiera kobiety w przygotowaniach do zajścia w ciążę, w trakcie ciąży oraz po porodzie.  

Agnieszka Hirny

psycholożka dzieci i młodzieży 

Psycholożka i psychoterapeutka, pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wspiera dzieci, młodzież i ich rodziców w radzeniu sobie z trudnościami, także w formie terapii rodzinnej.   

Małgosia Iwanek

seksuolożka

Psycholożka i seksuolożka. Pomaga rodzicom rozumieć i wspierać ich dzieci w prawidłowym rozwoju seksualnym. Wspiera też osoby dorosłe w radzeniu sobie z napotkanymi trudnościami.

Claudia Nil

położna

Polołożna. Entuzjastka porodów naturalnych, również domowych. Studentka psychologii klinicznej. Wspiera przyszłe mamy i tatów w przygotowaniach do porodu oraz dba o Was w czasie połogu i laktacji.

Agnieszka Osińska

trenerka 

Instruktorka jogi, trenerka treningów mięśni dna miednicy (MDM). Nasza specjalistka od powrotów do równowagi po okresie ciąży i po porodzie. W Centrum zaprasza na łagodne kobiece spotkania na macie.

Ola Jagoda

MatSensorki

Mgr wychowania fizycznego i nauczycielka nauczania początkowego i przedszkolnego. Zaprasza na MatSensorki, czyli Matematykę Sensoryczną dla najmłodszych.