Poznaj nas

Nasz zespół

Joanna Frejus

psycholożka

Pomysłodawczyni i współzałożycielka Centrum. Psycholożka, prowadząca grupy wsparcia i warsztaty, wspierająca osoby w kryzysie, ale też te, które chcą się rozwijać i pogłębiać swój dobrostan. W swojej pracy z klientami wykorzystuje techniki terapii poznawczo-behawioralnej, schematu i ACT oraz elementy pracy z ciałem. 

Monika Pyszyńska

terapeutka

Współzałożycielka Centrum. Terapeutka integracji sensorycznej i  innych metod neurorozwojowych, pedagożka resocjalizacji i profilaktyki społecznej, nauczycielka i językoznawczyni, trenerka TUS i Kontroli Złości Dzieci i Młodzieży, instruktorka Smykomultisensoryki i Logorytmiki, studentka psychologii.

Agat Skwirut

logopedka

Logopedka ogólna i dziecięca. Pedagożka specjalna. Specjalizuje się w diagnozie i terapii opóźnień w rozwoju mowy. Wspiera w zarówno w terapii trudności w komunikacji językowej, jak i leczeniu zaburzeń artykulacji. Na konsultacje logopedyczne zapraszamy rodziców już od 4 miesiąca życia dziecka.

Katarzyna Felak

fizjoterapeutka

FIzjoterapeutka, specjalizująca się w fizjoterapii ginekologiczno-położniczej. Fachowo i serdecznie wspiera kobiety w przygotowaniach do zajścia w ciążę, w trakcie ciąży oraz po porodzie.  

Agnieszka Hirny

psycholożka dzieci i młodzieży 

Psycholożka i psychoterapeutka, pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Wspiera dzieci, młodzież i ich rodziców w radzeniu sobie z trudnościami, także w formie terapii rodzinnej.  Skontaktuj się telefonicznie, by umówić wizytę.

Małgosia Iwanek

seksuolożka

Psycholożka i seksuolożka. Pomaga rodzicom rozumieć i wspierać ich dzieci w prawidłowym rozwoju seksualnym. Wspiera też osoby dorosłe w radzeniu sobie z napotkanymi trudnościami.

Adam Pater

psycholog, terapeuta uzależnień

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji.

Przeprowadza diagnozę uzależnienia, prowadzi terapię indywidualną i grupową oraz interwencję kryzysową. Będąc również aktorem prowadzi warsztaty rozwojowe wykorzystując techniki teatralne.

 

 

Agnieszka Osińska

nauczycielka jogi

Nauczycielka jogi, trenerka treningów mięśni dna miednicy (MDM). Nasza specjalistka od powrotów do równowagi po okresie ciąży i po porodzie. W Centrum zaprasza na łagodne kobiece spotkania na macie.

 

 

 

 

Aneta Strelau

dietetyk kliniczny

Mgr dietetyki klinicznej, certyfikowana europejska specjalistka leczenia otyłości (cert. SCOPE), specjalistka w zakresie leczenia otyłości oraz dietoterapii chorób autoimmunologicznych dzieci i dorosłych. Zajmuje się również poradnictwem dla dzieci objętych opieką specjalistycznych poradni zaburzeń neurorozwojowych.

Claudia Nil

położna

Polołożna. Entuzjastka porodów naturalnych, również domowych. Studentka psychologii klinicznej. Wspiera przyszłe mamy i tatów w przygotowaniach do porodu oraz dba o Was w czasie połogu i laktacji.

 

 

 

 

Małgosia Owczarek

psycholożka i trenerka

Na co dzień pomaga zrozumieć dziecięcy świat pracując z rodzicami i opiekunami dzieci w wieku 0-6 lat. Wspiera dzieci w wieku przedszkolnym, prowadzi konsultacje wychowawcze i rodzicielskie dla rodziców maluchów.
Swoje 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi zbudowała współpracując z organizacjami pozarządowymi, ośrodkami edukacyjnymi i poradniami.

Hafija

promotorka karmienia piersią

Agata Aleksandrowicz w sieci znana jako Hafija. Dyplomowana Promotorka Karmienia Piersią.

 

 

 

 

 

 

 

Ania Mazurek

fizjoterapeutka dzieci i młodzieży

Paulina Tabaka-Parzuchowska

logopedka

Martyna Widawska

pedagożka

Magister fizjoterapii, specjalizuje się m.in. w technikach powięziowych, terapii manualnej u dzieci, mobilizacji tkanek miękkich i plastrowaniu dynamicznym w pediatrii, terapii skolioz, Globalnej Terapii Stopy, metodzie PNF, FITS, BSPTS, tapingu rehabilitacyjnym, terapii manualnej wg koncepcji Kaltenborna i Evjentha- badanie i leczenie kończyny dolnej, integracyjnej terapii blizn.

 

Nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, terapeutka ręki. Instruktorka logorytmiki. Specjalizuje się w terapii logopedycznej dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Uwielbia pracę z maluszkami. Wspiera rozwój mowy dzieci w spektrum autyzmu. Prywatnie mama dwóch córek.

 

 

 

pedagożka, od 10 lat pracująca z małymi dziećmi i ich opiekunami. Absolwentka studiów w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych w zakresie kształcenia muzyczno-ruchowego.
Była instruktorką ZHP, ukończyła m.in. kurs z metody Ruchu Rozwijającego W.Sherborne czy szkolenie z prowadzeniu grup zabawowych.