Nasza historia

O nas

Jesteśmy dla Was

Wspieramy obecnych i przyszłych rodziców oraz ich dzieci

Ale Centrum Wsparcia Mamy, Taty i Dziecka to nie jest kolejna smutna przychodnia!

Tak, jesteśmy specjalistkami: psycholożkami, terapeutkami, nauczycielkami. Kochamy swoją pracę, dbamy o ciągły rozwój, dzielimy się naszą wiedzą. Pracujemy w multidyscyplinarnym zespole również po to, żeby jak najlepiej wspierać nasze podopieczne i podopiecznych.

Przede wszystkim jesteśmy jednak mamami. Stworzyłyśmy Centrum z potrzeby serca. Jako miejsce z domową atmosferą i otwartymi drzwiami. Bo wiemy, jak trudne może być macierzyństwo i jak bardzo potrzebne jest wtedy wsparcie.

 

Naszą misją jest wspieranie rodziców i ich dzieci na każdym etapie ich rozwoju i w jak najszerszym zakresie. Dlatego znajdziecie u nas zarówno wsparcie psychologiczne, grupy wsparcia, jak i terapie neurorozwojowe, pracownię SI, fizjoterapię, logopedię, położną, doradczynię laktacyjną, konsultacje seksuologiczne i jeszcze więcej!

 

Jesteśmy też przestrzenią regularnych spotkań dla dzieci i dorosłych. Tych młodszych zapraszamy na zajęcia muzyczne, edukację ekologiczną, zabawy w ogrodzie. Starszych – na jogę i całe mnóstwo weekendowych warsztatów rozwojowych.

 

Do zobaczenia!

Joanna Frejus, Monika Pyszyńska

i cały zespół Centrum

Centrum Wsparcia Mamy, Taty i Dziecka

Zapraszamy do Łomianek!

W odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Warszawy stworzyłyśmy miejsce, w którym każda mama i każdy tata znajdzie wsparcie dla siebie i dla swojego dziecka.  

10+

Specjalistek

4

Gabinety

1

Sala Warsztatowa

7

Dni w tygodniu